Legal

Privacy policy

Vyhlásenie o ochrane súkromia

Túto webovú stránku spravuje a udržiava európska kancelária Dohovoru primátorov a starostov – konzorcium európskych sietí miestnych a regionálnych samosprávnych orgánov. Konzorcium vedú Energy cities a Climate Alliance a jej členmi sú CEMR, EUROCITIES, FEDARENE a ICLEI Europe,

Právne vylúčenie zodpovednosti

Za obsah tejto webovej stránky nesú výhradnú zodpovednosť jej autori. Nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskej únie. Európska asociácia pre kreativitu a inováciu ani Európska komisia nie sú zodpovedné za akékoľvek použitie informácií v nej obsiahnutých.

Všeobecné zásady na ochranu údajov

Vaše osobné údaje sú dôverné a nebudú poskytnuté tretím stranám bez vášho súhlasu, v súlade so všeobecným nariadením EÚ o ochrane údajov (GDPR).

Zásady týkajúce sa údajov pre „MyCovenant“

Signatári a iní členovia Dohovoru primátorov a starostov by mali mať prístup k časti webovej stránky „MyCovenant“, ktorá je chránená heslom.

Oboznámte sa prosím s úplným znením zásad na ochranu údajov pre MyCovenant.

Ako mať pod kontrolou vlastné kontaktné údaje?

Je len na vás, či sa rozhodnete zobraziť vaše kontaktné údaje na webovej stránke Dohovoru primátorov a starostov. Urobíte tak nasledovne:

      • Vždy, keď budete požiadaní o vyplnenie svojho profilu v časti chránenej časti webovej stráne, nájdite a začiarknite políčko, ak chcete, aby sa tieto informácie objavili na webovej stránke európskeho Dohovoru primátorov a starostov.
      • Ak ste už predtým súhlasili so zobrazením svojich osobných údajov, svoj názor môžete kedykoľvek zmeniť zrušením začiarknutia príslušných políčok.

Prosím dajte nám vedieť, ako chcete, aby sa zaobchádzalo s jednotlivými kontaktnými údajmi, ktoré nám poskytnete.

Ako môžete upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje?

Vaše osobné údaje a kontaktné údaje môžete kedykoľvek aktualizovať alebo odstrániť. Stačí sa prihlásiť do extranetu a príslušným spôsobom zmeniť svoj profil (v časti „Môj účet“ > „Môj tím“).

Odberatelia našich hromadných e-mailových správ sa môžu odhlásiť z odberu pomocou odkazu na konci každého e-mailu odoslaného z eumayors.eu,

Ako zaisťujeme bezpečnosť vašich osobných údajov?

Zaväzujeme sa, že vaše osobné informácie budú v bezpečí. Aby sme zabránili neoprávnenému prístupu alebo zverejneniu údajov, zaviedli sme vhodné fyzické, elektronické a riadiace postupy na ochranu a zabezpečenie údajov, ktoré zhromažďujeme online.

Prístup k vašim osobným údajom podlieha prísnym bezpečnostným kontrolám, ako je šifrovanie a kontrola prístupu. Vaše osobné údaje nebudeme zdieľať s tretími stranami bez vášho predchádzajúceho súhlasu.

Ochrana osobných údajov v našej databáze príjemcov e-mailov

Udržujeme databázy príjemcov e-mailov, aby sme informovali zainteresované osoby, ktoré o to majú záujem, o dôležitých témach. O prihlásenie na odber musí človek požiadať.

Softvér na serveri s databázou príjemcov nastavujeme tak, aby neposkytovali e-mailové adresy odberateľov nikomu, koho k tomu neoprávnime. Neposkytujeme žiadnu e-mailovú adresu zaregistrovanú z tejto webovej stránky.

Nie sme však tvorcami tohto softvéru a nezodpovedáme za žiadne zlyhania softvéru súvisiace s ochranou anonymity odberateľov.

Vylúčenie zodpovednosti

Každý používateľ je sám zodpovedný za to, čo vyplní v časti s chráneným prístupom. Vy sami ste zodpovední za obsah svojho profilu, ktorý je zviditeľnený na webovej stránke európskeho Dohovoru primátorov a starostov. Nie sme zodpovední za akékoľvek použitie informácií z profilu. Preto nezodpovedáme za konanie tretích strán, za obsah ich webových stránok, ani za prípadne ponúkané produkty či služby.

Kontaktujte nás k zásadám ochrany súkromia

Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky týkajúce sa týchto zásad ochrany súkromia, pošlite nám e-mailom správu na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.